Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POROZRABIAJ Z MINIONKAMI

Chodzenie po wodzie w kulach lub pływanie w łódeczkach. Jazda gokartami. Chiński basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, trampolina, malowanie buziek, baloniki - prezenciki i mega bański mydlane!!!

Minionki - małe, wesołe, żółte stworki wyruszają w daleką podróż, by znaleźć swojego władcę. Czy mielibyście ochotę podróżować razem z nimi i przeżyć mnóstwo przezabawnych minionkowych przygód? Jeśli tak to Minionki na Was czekają! Razem przemierzymy kontynenty naszego globu: w Europie weźmiemy udział w rajdzie Formuły 1 (gokarty na pedały), a w Azji zbudujemy Chiński mur i nakarmimy chińskie smoki, w Afryce będziemy przedzierać się przez puszczę i tropić lwa, w Ameryce będzie rzut lassem, strzelanie z łuku i szczęśliwa podkowa, w Australii "Hop Hop do góry jak kangury" - wielkie skakanie na trampolinie, piłkach, przez mega skakankę, w workach i na skoczkach, Antarktyda - wielki bal w lodowym pałacu z mnóstwem tańców i zabaw - ale będzie minionkowe rozrabianie! A do tego bananowe malowanie kolorowym piaskiem, pokonanie groźnego terenu za pomocą szczudeł, nart i minionkowych pomysłów, wytwarzanie mega baniek mydlanych i taniec w bańkowym deszczu. HIT!!! Pływanie w minionkowych łódeczkach lub kulach wodnych (w bardzo płytkim baseniku), zjazdy na zjeżdżalniach i nurkowanie w piłeczkowym baseniku. Oczywiście Wasze buźki zostaną pomalowane we wzorki zapewniające dobre humorki. A na koniec najważniejsze - pasowanie na Minionka!!! Kto uczestnikiem w zabawie i uśmiechem się wykaże otrzyma medal Super Minionka i balonowy prezent.