Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KRAINA BAJEK W.DISNEY'A

Bal u Księżniczki Elzy z Frozen! Stąpnie po linie z Spidermanem! Mega maskotka Myszki Miki! Waterball - chodzenie po wodzie w kulach (alternatywnie pływanie w mini łódeczkach)! Dmuchana zjeżdżalnia! Bańki mydlane wielkie niesłychanie.
Wypożyczalnia kostiumów!!! Bajkowe makijaże!!!
Chwytamy fantazje i ruszamy w zaczarowany świat bajek!!! U wrót bajkowego świata powita nas szalona Myszka Mini i porwie do tysiąca zabaw. Podziurawimy ser - gigant, będziemy skakać i figlować, pokonamy grotę tajemnic, wciśniemy się w mysią norę. Strzelanie z tuku, rzucanie szczęśliwą podkową. Wizyta w świecie Superbohaterów. Spiderman nauczy Was przechodzić po linie i pajęczej sieci. Wielki Bal u Królewny Elzy - odwiedzimy wypożyczalnię kostiumów i wybierzemy sobie przebranie, a charakteryzator pomaluje buźki w wesołe wzorki. Elza poczęstuje Was magicznym napojem i porwie do lodowych, tanecznych zabaw. Będziecie toczyć śniegową kulę i rzucać śnieżkami, a Myszka obdaruje opaską z uszkami.