Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKADEMIA PANA KLEKSA 

HIT! HIT! HIT! Waterball- czyli chodzenie po wodzie w plastikowych kulach (alternatywnie pływanie na mini łódeczkach)! Dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, basen chiński - mega bańki mydlane, zwierzak i-cudaki z balonów.

Cała na przód ku nowej przygodzie, taka gratka nie zdarza się co dzień!!! Uwaga wszystkie dzieciaki! Dzięki magicznym piegom przyjmiemy Was do Akademii Pana Kleksa. Profesor Ambroży Kleks otworzy Wam głowy i wleje do nich olej. Po tym prostym zabiegu spędzicie w Akademii jeden dzień nauki i weźmiecie udział w niezwykłych lekcjach: kleksografii, nawijania słów na szpulki, leczenie chorych przedmiotów, żonglowania i na szczudłach stąpania, poszukiwaniu skarbów i... . Po spożyciu małego poczęstunku w kuchni Pana Kleksa pomożecie mu odszukać zagubione piegi i zaprzyjaźnicie się z przesympatycznym Mateuszem "ptakiem niby szpakiem". Wyprodukujecie największe mydlane bańki na świecie i zatańczycie w bańkowym deszczu. Będziecie skakać hop hop do góry jak kangury na dmuchańcu i trampolinie. Chwilę później udacie się czterokołowym pojazdem na ulicę Czterech Wiatrów i odwiedzicie Fabrykę Dziur i Dziurek oraz weźmiecie udział w Wielkiej Wojnie z Muchami - Bzykami. Zaś na tych, którzy będą mieli jeszcze dość sił czeka geograficzna piłka nożna. Na koniec każdy uczeń Akademii otrzyma od Profesora zestaw piegów i certyfikat ukończenia Akademii.